






10 235 ₴
Zebra ZD420 – настільний принтер для друку етикеток. Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 4 тис. етикеток на день. Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти)
Модифікації:
Специфіка принтера етикеток Zebra ZD420
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги принтера гетикаток Zebra ZD420
Конструкція корпусу OpenAccess дозволяє виконувати швидку заміну рулону етикеток. Інтуїтивно зрозуміле управління реалізоване за допомогою лише однієї багатофункціональної кнопки.
Стан: Б/У. Гарантія 4 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Країна виробник | США |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 990 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Різні кольори |