





3 560 ₴
Intermec PC23d – це термо принтер для нанесення інформації на термоетикетки шириною від 24мм до 58мм методом прямого термодруку. Він спеціально створений для використання у сферах перевезень та кур'єрських доставок, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, туризму, а також малого та середнього бізнесу.
Інтерфейс USB встановлений за промовчанням на всіх конфігураціях термопринтерів Intermec PC23d. Опціонально принтер можна підключити через Ethernet або Wi-Fi.
Можливість використання будь-якої мови програмування для термопринтера Intermec PC23d та емулювати протоколи принтерів етикеток від інших виробників забезпечують швидке впровадження принтера в існуючу інфраструктуру. Програмування розширює сферу застосування принтера, а можливість підключення клавіатури або електронної ваги безпосередньо через USB-Host до пристрою, дозволяє ще більше підвищити ефективність рішення.
Термопринтер Intermec PC23d надає користувачеві багато різних "розумних" можливостей, які раніше були доступні користувачам промислових принтерів. Додана підтримка SmartSystems® та XMLLabel™ - розробники подбали про те, що дана модель була повністю придатна для віддаленого керування та друку етикеток за допомогою XML файлів. Більше того, утиліта SmartSystems дозволяє, крім іншого, віддалено стежити за технічним станом пристрою в локальній мережі та проводити віддалену діагностику.
Пластик корпусу принтера Intermec PC23d виконаний з використанням міцних матеріалів, яким не страшні навіть засоби для дезінфекції, що дозволяє використовувати цю модель навіть у сфері охорони здоров'я.
Існують дві модифікації принтера:
Модель із вбудованим РК-дисплеєм оснащується годинником реального часу та регульованим GAP-сенсором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERMEC |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1727 мм |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), Wi-Fi |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |