




4 450 ₴
Zebra LP/TLP 2844 та Zebra LP/TLP 2844-Z - це настільний принтер з шириною етикетки до 108 мм.
Модифікація:
Принтер ідеально підходить для друку етикеток, ярликів, разових перепусток з текстом, графікою та різними видами штрих-коду. Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти, Justin)
Особливості принтера Zebra LP/TLP 2844 та Zebra LP/TLP 2844-Z:
Zebra LP 2844 та LP 2844-Z – це термопринтер, на якому надруковані етикетки можуть зберігатися до 1 року.
Однак, варто врахувати, що інформація, надрукована методом прямого термодруку, схильна до стирання. Цей принтер не використовує фарбувальні стрічки - ріббони для друку.
Модифікації принтерів Zebra LP/TLP2844 та Zebra LP/TLP2844-Z - Відрізняються мовою програмування принтерів:
Zebra TLP 2844 - це термотрансферний принтер, який дозволяє друкувати термо і термотрансферним методом. Для термотрансферного друку потрібне встановлення в принтер фарбувальної стрічки - ріббона. Детальніше про вибір ріббонів Ви можете ознайомитись у нас на сайті у розділі - Витратні матеріали.
Гарантією якості цих принтерів є ім'я виробника, американської компанії Zebra – провідного лідера з виробництва етикеткових та карткових принтерів, а також сканерів штрих-кодів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 990 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 41 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |