






4 005 ₴
Термотрансферний принтер Zebra TLP 2824 - Один з найкращих вузьких настільних принтерів етикеток, що добре зарекомендували себе як простий і надійний пристрій для маркування. Ця модель знята з виробництва - але досі успішно використовується для автоматизації бізнесу.
Архітектура продумана до дрібниць. Розташування оптичного датчика, що визначає початок кожної етикетки, дозволяє друкувати любі етикетки шириною від 24 до 58мм і навіть, виготовлені в два ряди. Для друку на принтері Zebra TLP-2824 можна використовувати етикетки намотані на втулку внутрішнім діаметром 25 мм - 41 мм. Для цього в термопринтері передбачені тримачі рулону, що пересуваються.
Основні характеристики принтера етикеток Zebra TLP-2824 наведені нижче:
Додаткові пристрої, які не входять в комплект, але можуть бути встановлені на принтер:
Призначення та сфери застосування: Будь-яка сфера, де потрібне маркування продукції та друк не більше 1000 етикеток на день
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Метод друку | Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 89 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |