




2 803,50 ₴
Принтер чеків Maxatec MT-200E – це якісна та ергономічна модель чекового принтера. Високоточний швидкісний друк (200мм/с),
яскравість та чіткість відтворення тексту та штрих-кодів будь-якої складності.
Термопринтер MT-200E може працювати з термопапером різної ширини від 50мм до 82.5мм, має автовідрізник з ресурсом 15 млн. циклів, датчик відкритої кришки та датчик закінчення паперу.
Підключення Maxatec MT-200E не вимагає модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера чи ноутбука
Принтер чеків Maxatec MT-200E друкує як у горизонтальному, так і вертикальному положенні, а також має можливість кріпитися на стіну. Це надійна та якісна сучасна модель, яка стане чудовим помічником у будь-якій сфері торгівлі.
Підключення можливе за допомогою USB інтерфейсу.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 180 dpi |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Діаметр втулки | 12.5 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |