


3 804,75 ₴
Це багатофункціональний принтер, який має лінійну і точкову техніку друку, відрізняючись високою швидкістю видачі чеків. Bixolon SRP-350plus здатний друкувати лінійні та двовимірні штрих-коди. Він укомплектований автоматичним обрізувачем та якісною надійною термоголовкою, яка розрахована на навантаження 150 км друку.
Швидкість друку Bixolon SRP-350plus до 200 мм/с в секунду, і це не єдина перевага. Принтер має USB 2.0 інтерфейс, який може бути об'єднаний з іншим додатковим інтерфейсом. Крім того, термопринтер може друкувати високоякісні чеки із щільністю 180 dpi у двох кольорах.
Висока швидкість термодруку з низьким рівнем шуму. Оптимізовано механічні компоненти та ПЗ, що дозволяють друкувати швидко та стабільно. Можливість друку лінійних та 2D штрих-кодів.
Підключення Bixolon SRP-350plus не потребує модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера або ноутбука, також можна підключити грошову скриньку.
Підключення можливе за допомогою інтерфейсів підключення USB та RS-232.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bixolon |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 180 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 83 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |