






5 340 ₴
П'яте покоління чекових принтерів Epson TM-T88V поєднує в собі інноваційні технології, які забезпечують неперевершену якість друку, економічність та енергоефективність. Принтер призначений для роботи на точках продажу у режимі інтенсивної експлуатації. Підтримує високу швидкість друку та має підвищені показники надійності.
Основні технічні характеристики принтера покращили порівняно з попередньою моделлю. Термін служби автовідрізника збільшився на третину і наразі становить 2 млн. відрізів. Середня кількість надрукованих рядків збільшилася на 35% до 70 млн. Одночасно в півтора рази збільшився ресурс друкувальної голівки.
Epson TM-T88V гарантує безперебійний друк зі швидкістю 300 мм/сек. Відсутність зіпсованих чеків під час блокування видачі забезпечується вдосконаленою конструкцією механізму подачі паперу. Паперова стрічка буде автоматично відрізана під час її застрягання.
Технологічні нововведення дозволили регулювати витрати рулонного паперу. Принтер підтримує функцію скорочення міжрядкового інтервалу будь-якого чека зі збереженням всього змісту. Таким чином, залежно від середньої довжини чека компанії можуть заощадити до 15% паперу. Крім того, є ще один спосіб зниження витрат: друк логотипу для наступного чека до відрізки поточного чека. Цей спосіб дозволяє уникнути наявності порожнього поля, що не використовується, на початку чека.
Можливість відтворювати градації чорного під час друку графіки – унікальна функція TM-T88V. Вперше за всю історію термальні касові чеки можуть супроводжуватись високоякісними зображеннями та логотипами. Чеки з рекламними повідомленнями або купони на знижку – засоби просування, що дозволяють використовувати індивідуальний підхід під час обслуговування великої кількості клієнтів.
При розробці принтера Epson TM-T88V особливо враховували екологічний аспект. Всі технологічні процеси та матеріали, що використовуються у виробництві, нешкідливі для навколишнього середовища. TM-T88V по праву вважається новим екологічним стандартом для принтерів цієї категорії завдяки скороченню виділення вуглекислого газу до мінімуму. Epson TM-T88V - перший у світі термальний принтер для друку чеків, якому було видано сертифікат відповідності вимогам Energy Star в галузі енергозберігаючого офісного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 300 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 180 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 83 мм |
| Діаметр втулки | 12 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |