





3 310,80 ₴
Toshiba-TEC B-EV4d (B-EV4D-GS14-QM-R) – це компактний, простий у використанні та надійний принтер для друку етикеток.
Настільний термопринтер етикеток Toshiba TEC B-EV4D – компактне обладнання, що поєднує універсальні функціональні можливості та простоту використання. Для заміни витратних матеріалів потрібно багато часу, так як механізм заправки інтуїтивно зрозумілий. За допомогою автоматичного доводчика стрічка з етикетками легко та швидко встановлюється у правильному положенні.
Принтер друкує етикетки в режимі прямого термодруку з роздільною здатністю 203 DPI. Підтримує різні мови програмування ZPL, EPL, DPL, IPL, що забезпечує швидку інтеграцію принтера в систему підприємства з мінімальною кількістю налаштувань.
Висока продуктивність та безвідмовність у роботі. Основним критерієм розробки даної моделі була максимальна продуктивність. Завдяки спеціальній двошаровій конструкції, внутрішній простір принтера захищений від механічних пошкоджень, проникнення вологи та пилу. У той же час, завантаження та заміна витратних матеріалів відбувається швидко та інтуїтивно зрозуміло, а автоматичний доводчик етикетки встановить витратні матеріали у правильному положенні. За рахунок цих характеристик досягається висока продуктивність, а час простою принтера зводиться до мінімуму.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 995 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |