






6 207,75 ₴
Bixolon Metapace SRP-770II – Це перший принтер етикеток, розроблений на базі технологічних ресурсів компанії Samsung, який чудово зарекомендував себе на ринку POS-принтерів. Термопринтер SRP-770II відрізняється швидкістю друку до 127 мм/сек., функцією автоматичного розпізнавання різних мов програмування, таких як SLCS, BPL-Z, BPL-E, а також можливістю налаштування ширини паперу в діапазоні від 30 до 108 мм, що дозволяє використовувати принтер для друку як штрих-кодів, так і чеків. Гнучкість конфігурації системи забезпечується інтегрованими інтерфейсами, включаючи послідовний порт, паралельний порт і USB.
Інтерфейс підключення:
Характеристики
Драйвери Windows Драйвер, Linux Менеджер Драйвер, Mac Драйвер, Virtual COM USB Драйвер, Утиліті, Label ArtistTM, Android SDK, Windows SDK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bixolon |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 304 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |