




3 560 ₴
Принтері Intermec PF8, доступні у двох модифікаціях для термо - Intermec PF8d та термотрансферного - Intermec PF8t друку, є компактними тихими пристроями. Вони ідеально підходять для виконання різних завдань маркування товарів в офісі, торгівлі, сфері послуг чи охороні здоров'я, а також у логістичних компаніях для друку ТТН.
Користувач, який вміє цінувати свій час, оцінить технології Connect-to-Print від Intermec. Ця технологія підтримується двома модифікаціями принтерів PF8, що спрощує процес налаштування принтерів, як і сам процес друку. Connect-to-Print означає, що за низької ціни Ви отримуєте принтер, необхідне програмне забезпечення, драйвери та інтерфейсні кабелі.
У комплект принтерів PF8 входить програмне забезпечення для створення та форматування етикеток від Intermec – LabelShop® START – а також набір драйверів для Windows.
Заміна етикеток та риббона відбуваються надзвичайно швидко завдяки унікальній конструкції обох моделей принтерів PF8.
Принтери Intermec PF8d та Intermec PF8t (PF8TA03100100) підходять для друку не більше 1000 етикеток на день. Принтер PF8t, який за своїм розміром більший за свого побратима PF8d, здатний вмістити рулони ріббона довжиною до 300 м, що є відмінним показником для принтерів такого класу. Цей факт виключає необхідність частої заміни ріббона, що також зменшує час простою.
Обидві модифікації принтера Intermec PF8 підтримують друк більшості типів лінійних та 2D штрих-кодів, таких як DataMatrix та QR Code. Моделі відрізняються від інших принтерів цього класу простотою використання та надійністю.
Серед стандартних характеристик принтерів PF8 слід перерахувати такі, як роздільна здатність 203 dpi, і визначення чорної мітки. Принтери PF8 сумісні з мовами програмування ESim та EPL.
Максимальна ширина рулону етикеток
118 мм
Максимальна довжина етикеток:
Етикетка:
Типи етикеток: широкий вибір етикеток стандартних та нестандартних розмірів
Ріббон: максимальна довжина: 300 м
Типи ріббона: віск, віск-смола, смола із внутрішнім діаметром втулки - 25 мм
Напрямок друку: друкує текст, штрих-код та зображення у всіх 4-х напрямках
Роздільна здатність друку:
Ширина друку:
Швидкість друку: вибір до 102 мм/сек при 203 dpi або до 51 мм/сек при 300 dpi.
Управління: один кольоровий індикатор та одна кнопка для друку / подачі витратних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERMEC |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1727 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Білий |