







8 900 ₴
Zebra ZD410 – Функціональний, зручний у використанні, компактний принтер етикеток, який поміститься навіть на невеликому робочому столі. Термодрук виконується на різних матеріалах: етикетках (з чорною міткою, висіканням, зазором, фальцованих), бірках, безперервній стрічці. Максимальна швидкість друку становить 152.4 мм/с при роздільній здатності 203 dpi.
Принтер етикеток Zebra ZD410 використовує технологію прямого термодруку та максимальну ширину друку 58 мм. Пристрій є аналогом знятих з виробництва моделей Zebra LP2824 та Zebra LP2824 Plus.
На передній панелі принтера є п'ять індикаторів, які полегшують роботу з принтером. Вони вказують на відповідний режим роботи пристрою: стан, прийом даних, підключення до мережі, пауза, наявність витратного матеріалу.
Zebra ZD410 – чудове рішення для невеликих підприємств роздрібної торгівлі та виробництва, медичних закладів, об'єктів готельного бізнесу, логістичних компаній.
Модифікації:
Особливості моделі Zebra ZD410:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 991 мм |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Стан | Вживані |