






10 235 ₴
Термотрансферний принтер гетикеток Zebra GX430t – настільний термотрансферний принтер для друку етикеток. Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 6000 етикеток в день.
Специфіка термотрансферного принтера етикеток Zebra GX430t
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги термотрансферного принтера гетикеток Zebra GX430t
Габариті принтера — 19.1 x 19.3 x 25.4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Країна виробник | США |
| Метод друку | Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 300 dpi |
| Максимальна довжина друку | 990 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Тип намотування | універсальна |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+Ethernet |
| Максимальна робоча температура | 41 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |