

1 691 ₴
Підключення чекового принтера Bixolon STP-103II не потребує модернізації програмного забезпечення та інших технічних модифікацій. Принтер має стандартний USB інтерфейс для підключення до комп'ютера або ноутбука, також можна підключити грошову скриньку.
В комплект поставки включено блок живлення та USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bixolon |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 58 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Діаметр втулки | 12.5 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |