






2 660 ₴
Термопринтер етикеток та чеків Xprinter XP-365B USB – Універсальний принтер з високою швидкістю друку та покращеними технічними характеристиками. Швидкість друку досягає до 127 мм/с (режим друку етикеток), до 220 мм/с (режим друку чеків), а роздільна здатність друку - 203dpi. Рекомендоване навантаження друку – до 2 тисяч етикеток на добу.
Універсальність
Цей принтер універсальний і підходить як для друку чеків, так і для друку етикеток. Для друку на принтері XP-365B можна використовувати етикетки з шириною від 20 мм до 82 мм та мінімальним внутрішнім діаметром втулки 20 мм. Для використання етикетки і чекової стрічки різної ширини - передбачені пластикові тримачі, що пересуваються.
Тип підключення:
Друк
Ключовою перевагою є можливість використання принтера як для друку етикеток з підкладкою, так і для друку чеків. Тобто Xprinter XP-365B дозволяє друкувати чеки та етикетки на одному пристрої, просто змінюючи налаштування та витратні матеріали. Для того щоб перевести Ікспринтер XP-365B з режиму друку чеків до друку етикеток, необхідно просто замінити термоетикетку на термострічку, при цьому процес калібрування включається автоматично після закриття кришки. Принтер оснащений фотосенсорами, які визначають розміри, зазор та положення етикетки.
Також принтер обладнаний відділювачем етикеток, що значно зручніше при маркуванні товарів, де потрібне автоматичне зняття підкладки під час друку.
Для формування дизайну етикетки надається програма BarTender. Принтер сумісний з усіма операційними системами, а драйвер Ви можете завантажити на нашому сайті. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації та обліку, а також CRM-системами на базі Windows / Linux / Mac OS / Android.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 80 мм |
| Діаметр рулону | 82 мм |
| Діаметр втулки | 20 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |