


175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір біт SL і PH для шуруповерта та гайковерта L=50мм, 8шт. Slotted bits, Philips Impact 1/4" HEX BROPPE
В набір входять такі біти:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Прямий, Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | PH2|SL2|SL2.5|SL3|SL4|SL5|SL6|НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 50 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |