


42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ключ шестигранний з ручкою 2 мм T-подібний BROPPE Hex 152*90мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | Т-подібний |
| Розмір max | 2 мм |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | S2 Steel |
| Твердість | 60 HRC |
| Розмір ключа | 2 мм |
| Довжина ключа | 152*90 мм |