

245 ₴
Кутова тріскачка 1/4" бітотримач HEX 6.35мм з бітами PH2 та SL6 36 зубців 15˚ 111x19мм BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Довжина інструменту | 111 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | S2 Steel |
| Тип ключа | Шестигранник, HEX |
| Твердість | 60 HRC |
| Розмір ключа | HEX 1/4" |
| Довжина ключа | 111*19 мм |