


325 ₴
Набір біт PH для шуруповерта та гайковерта L=100мм, Ø3.5-Ø6.0 8шт. Philips Impact 1/4" HEX BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | PH1|PH2|PH3|НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 100 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |