

2,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова гайка ковпачкова М4 Чорна нейлонова з ковпачком M4 Black plastic nut with cap
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 6.8 мм |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Розмір під ключ | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 6.8 |