

2,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова гайка ковпачкова М4 Біла нейлонова з ковпачком M4 White plastic nut with cap
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Тип різьби | Метрична |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 6.8 |
| Покриття | Без покриття |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Розмір під ключ | 6.8 мм |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 6.8 |
| Довжина | 8 м |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |