


1,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова фланцева гайка М4 Біла нейлонова шестикутна з фланцем M4 White plastic nut with flange
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Тип різьби | Метрична |
| Висота | 4.2 мм |
| Діаметр | 9.9 |
| Покриття | Без покриття |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Розмір під ключ | 6.9 мм |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 9.9 |
| Довжина | 4.2 м |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |