


1,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Прозора акрилова гайка М4 пластикова шестикутна, M4 Transparent plastic nut
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Акрил |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 3.2 мм |
| Довжина | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 7 |