


0,83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Болт М3*20мм з потайною головкою та внутрішнім шестигранником, клас міцності 12.9, стандарт DIN 7991, M3*20 12.9 Bolt
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З потайною головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 6 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Ширина головки | 6 мм |
| Довжина болта | 20 мм |
| Розмір під ключ | 2 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 17.5 мм |