


1,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М3 8мм з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником, стандарт ISO 7380-1, M3*8 Bolt
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Форма болта | З напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Ширина головки | 5.7 мм |
| Довжина болта | 9.65 мм |
| Розмір під ключ | 2 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 8 мм |