

1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Оцинкований болт M2.5 10мм з циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником, стандарт ISO 4762, M2.5*10 Bolt
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Висота головки | 2 мм |
| Ширина головки | 4 мм |
| Довжина болта | 12 мм |
| Розмір під ключ | 2 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 4762 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 10 мм |