

9,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М6 40мм з потайною головкою і шліцем PH M6x40 DIN 965 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З потайною головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.9 мм |
| Висота головки | 3.6 мм |
| Ширина головки | 10.9 мм |
| Довжина болта | 40 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 36.4 мм |