

1,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М4 10мм з потайною головкою і шліцем PH M4x10 DIN 965 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З потайною головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.3 мм |
| Висота головки | 2.6 мм |
| Ширина головки | 7.3 мм |
| Довжина болта | 10 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 7.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 10 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 965 |