

6,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М5 35мм з напівкруглою головкою і шліцем PH M5x35 DIN 7985 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 3.2 мм |
| Ширина головки | 8.5 мм |
| Довжина болта | 38.2 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М5 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 35 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 7985 |