

2,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М4 18мм з напівкруглою головкою і шліцем PH M4x18 DIN 7985 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 6.6 мм |
| Висота головки | 2.7 мм |
| Ширина головки | 6.6 мм |
| Довжина болта | 20.7 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 18 мм |