


22,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча стійка М3 20мм монтажна шестигранна різьбова колона M3x20 TDYSFF AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Товщина шайби | 20 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Стійка |