

7,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча фланцева гайка М4 самоконтруюча Stainless Steel A2 Self-Locking Nut M4 with Flange DIN 6927 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 10.5 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина | 6.5 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6927 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 10.5 |