


2,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча самоконтруюча гайка М6 Stainless Steel A2 Self-Locking Nut M6 DIN 985 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5.9 мм |
| Довжина | 5.9 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 10 |