


1,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча самоконтруюча гайка М5 Stainless Steel A2 Self-Locking Nut M5 DIN 985 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 8 |