


3,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча гайка М8 Stainless Steel A2 Nut M8 DIN 934 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 13 |