


1,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча гайка М2 Stainless Steel A2 Nut M2 DIN 934 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 1.6 мм |
| Довжина | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 4 |