

38,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Латунна ковпачкова гайка М8 Brass Cap Nut M8 DIN 1587 AISI 304
Матеріал: Латунь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Розмір під ключ | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 14 |