

16,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча ковпачкова гайка М10 Cap Nut M10 DIN 1587 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 16 |