


0,89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча пружинна шайба М8 гровер Spring Grover Washer M8 DIN 7980 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.38 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.54 мм |
| Товщина шайби | 2.14 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Вага | 0.006 кг |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |