


1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча пружинна шайба М3.5 гровер Spring Grover Washer M3.5 DIN 7980 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 3.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 3.55 мм |
| Зовнішній діаметр | 6.55 мм |
| Товщина шайби | 1.1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |