


0,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча пружинна шайба М3 гровер Spring Grover Washer M3 DIN 7980 AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3.05 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.85 мм |
| Товщина шайби | 0.95 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М3 |
| Тип кріплення | Шайба |