

1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Стопорна нержавіюча шайба М6 із зовнішніми зубами Locking Washer M6 DIN 6798A AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Вид шайби | Зубчаста |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 10.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798A |