


1,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча шайба M5 DIN 125 сталь A2 M5x12x2 Stainless Steel Washer AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |