


2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гайка М5 клас міцності 12.9, шестикутна, стандарт DIN 934, M5 12.9 Nut
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 8 |