


1,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Болт М4 10мм з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником, клас міцності 12.9, стандарт ISO 7380-1, M4*10 12.9 Bolt
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Форма болта | З напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Діаметр головки | 7.6 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Ширина головки | 7.6 мм |
| Довжина болта | 12.2 мм |
| Розмір під ключ | 2.5 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 10 мм |