

3,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова проставка 30мм під болт M5 Ø7*5.2*30 Чорна ізоляційна безрізьбова колона ABS
Матеріал: ABS Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 30 мм |
| Матеріал шайби | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |