



26,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Біта H5 шестигранна коротка L=18мм посилена S2 BROPPE 1/4" HEX
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | HEX 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | H5 |
| Довжина біти | 18 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |