

375 ₴
Набір біт TORX, 7шт. T20-T55, довжина L=30мм, шестигранник 10мм BROPPE
Комплект, 7шт.:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 10 мм |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | T20|T25|T30|T40|T45|T50|T55|НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 30 мм |
| Тип хвостовика | 10 мм |
| Марка сталі | S2 |