

295 ₴
Набір біт TORX для шуруповерта та гайковерта, зірка T 10шт. L=75мм 1/4" HEX BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 75 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |