


18,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ключ шестигранний 2 мм Г-подібний BROPPE Hex 82*18мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | L-подібний |
| Розмір max | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | S2 Steel |
| Твердість | 60 HRC |
| Розмір ключа | 2 мм |
| Довжина ключа | 82*18 мм |