





5,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Латунна проставка 18мм М3 різьбова стійка шестигранник для кріплення друкованих плат M3*18
Матеріал: Латунь
Міжплатна стійка для FPV дронів М3*18мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.6 мм |
| Товщина шайби | 18 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 200 град. |
| Стан | Новий |